Ralph Fiennes

Ralph Nathaniel Twisleton-Wykeham Fiennes

8,6
89 885 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ralph Fiennes

Tak szczerze to sobie tego nie wyobrażam. Aktor przystojny, nie powiem, ale Voldemort? Jak dla mnie to on może zagrać przysłowiowego Voldzia, a nie Lorda Voldemorta. Z tego co pamiętam z książki, to Sam Wiesz Kto miał być odrażający, budzić obrzydzenie, a nie podniecać sfrustrowane nastolatki. (Pan Ralph nieodłącznie kojaży mi się z Pokojówką na M... ) Z drugiej strony, to może nieco urozmaicić film. Taki ponętny Voldemort. Ekstra.

red_rose

Ale w książce jest napisane, że Voldemort był przystojny, to znaczy, zanim stał się tym dziwnym zombie z Czary Ognia. Poza tym myślmy przyszłościowo- kiedy będą kręcić kolejne części HP rola Voldemorta sprzed zabicia rodziców Harry'go będzie coraz większa, więc dobrze, że wybrali takiego aktora. Ja myślałam o Jude Law'ie ale Ralph Fiennes tez pasuje- jest w tym samym typie.

spin_girl

kojarzysz Ralpha z "pokojówką na manhatanie"? to dla niego krywdzące. i to bardzo. jak sam twierdzi, wybrał tę rolę tylko ze względu na dotychczasowe role (nie licze roli w "rewolwerze i meloniku";/),ktore byly, mowiac delikatnie, niełatwymi postaciami (choćby Amon z "Listy Schindlera"). a ta pokojówka z dżej loł była zwykłą pomyłką, nieudaną linijką w życiorysie. no a Jude Law jako Voldemort? e..;/ bardziej pasowałby mi Gary Oldman, ale on już gra Syriusza;) zamieniłabym Ralpha i Gary'ego rolami...i byloby ok...zresztą...myślę, że Ralph sprawdza się w każdej roli...nie ma więc sie o co martwić;) Pozdrawiam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones