PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1427}

Oniegin

Onegin
7,1 4 322
oceny
7,1 10 1 4322
Oniegin
powrót do forum filmu Oniegin

Dla mnie był trochę za krótki, szybko się wszystko zaczęło i szybko skończyło.

Niektóre momenty mogłyby być bardziej rozbudowane, jak np: szerzej pokazany dramat Oniegina pod koniec filmu - ja byłam zaskoczona jak zobaczyłam końcowe napisy, myślałam, że on jeszcze gdzieś idzie i coś zamierza zrobić, a tu bach i koniec filmu...
Jak by ten film trwał z 2.5 h byłby rewelacyjny, a tak tylko 5/10

ocenił(a) film na 5
suan

dokladnie!

ocenił(a) film na 8
suan

Zgadzam się bardzo z Twoją wypowiedzią. Po obejrzeniu filmu gapiłam się jak w transie w napisy, ale brakowało mi wielu rzeczy. Dlaczego właśnie nie było pokazane tego cierpienia Oniegina. Nie rozumiem dlaczego zrobili tak ciekawą historię w tak krótkim czasie.

suan

Film bardzo mi się podobał ale podobnie jak ty uważam że jest zdecydowanie za krótki, oglądając go miałam wrażenie że aż się prosi by wątki w jego drugiej połowie były lepiej rozwinięte. Świetne role Ralpha Finnes'a i Toby'ego Stephensa, Liv Tyler jednak na ich tle wypadła trochę blado i jej gra jest jednym z najsłabszych punktów filmu. Piękny zimny klimat, zdjęcia, muzyka również bardzo ładna. Urzekła mnie scena pojedynku na molo, fenomenalnie zrobiona, jest to moim zdaniem zdecydowanie najlepszy fragment tego filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones