PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=648}

Dziwne dni

Strange Days
7,1 11 708
ocen
7,1 10 1 11708
7,6 9
ocen krytyków
Dziwne dni
powrót do forum filmu Dziwne dni

15 lat temu oglądany przeze mnie na video,teraz robi takie samo wrażenie.ścieżka dżwiękowa
rewelacja.mogę oglądać bez końca!

missi_2

Racja. W dodatku świetnie dobrali aktorów. Etatowy romantyk Ralph Fiennes idealnie pasuje do tego klimatu. Gdyby dali jakiegoś głupawego mięsniaka, trudno byłoby uwierzyć w jego problemy egzystencjalne. Plus dwie znakomite aktorki: piękna, zmęczona życiem Angela Basset i zblazowana Juliette Lewis.

ocenił(a) film na 8
Szarobure

Dobrze napisane. Świetny Film.

Szarobure

Dokładnie, Fiennes świetnie się wpasował w swoją rolę, wyszło bardzo autentycznie. Juliette Lewis mega zaskoczenie- spokojnie mogłaby zrobić karierę muzyczną. Film bardzo pozytywnie mnie zaskoczył.

KarMach_1985

Juliette Lewis akurat gra w jakimś zespole. Kariery wielkiej nie zrobiła, ale koncertuje :D

ocenił(a) film na 4
missi_2

Jak dla mnie ten klimat jest nieznośny i efekciarski. Wszystko dzieje się nocą, w hałasie i w tłumie - tak nie powinno się budować klimatu. Wiele scen jest niepotrzebnie wydłużonych, wiele innych przemilczanych. Rozczarowanie.

missi_2

Można by bez końca, gdyby nie "szkaradna" Lewis.

ocenił(a) film na 8
missi_2

Zgodzę się; film genialny, z mrocznym klimatem; ciemne stroje bohaterów, świetna gra aktorska, wszechogarniająca atmosfera niepokoju, ogólnie dobrze się ogląda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones